Beren Saat Kimdir?

Beren Saat adını diziler ile duyurmuş olan ünlü ve başarılı bir oyuncudur. Beren Saat 1984 yılının Şubat ayının 26’sında doğmuştur. Beren Saat’in babasının ismi Hüseyin Avni’dir. Annesinin ismi ise Ayla Saat’tir. Annesi emekli bir öğretmendir. Beren Saat’in bir de abisi vardır. Oyuncu ilkokulu ve ortaokulu TED Koleji’nde okumuştur.
Beren Saat üniversite de ise işinden farklı bir bölüm olan işletmeyi okumuştur. Okurken aynı zamanda bir TV programına da katılmıştır. Katıldığı programda yapılan yarışmada ikinci olmuştur. Güzel oyuncunun meslek hayatı bu yarışmanın ardından başlamıştır. Yarışmada yer alan ünlü isimlerden bir kişinin kardeşi Beren’i kardeşine önermiş, bu sayede Beren oyunculuk yapmaya başlamıştır. Beren Saat 2004 yılında dizi çekmeye başlamış ve meslek hayatı bu şekilde devam etmiştir.

Daha çok Aşk-ı Memnu dizisi ile adını duyurmayı başardı. Burada başrol de oynadı ve Türk seyircisinin ilgisini çekti. Beren Saat aynı zamanda geçen yıl güzelliği ile Kenan Doğulu’yu etkileyerek evlendi. Mutlu bir evlilikleri bulunuyor ve bu büyük aşk devam ediyor. Kendine barışık bir bayan olması ile de bilinen güzel oyuncu başarısı ile de ününe ün katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir