Düdüklü Tencere ve Sofram Store ile Anında Alış-veriş

Düdüklü Tencere içinde sıkıştırdığı hava basıncı ile besinlerin daha kısa sürede pişmesini sağlayan basınçlı tencerelerdir. Düdüklü tencereleri kullanırken bazı detaylara dikkat etmeliyiz. Düdüklü Tencere nizin gövdesini diğer Çelik Tencere ler gibi bulaşık makinesinde ya da elde yıkayabilirsiniz. Düdüklü tencerenizin yüzeyinin çizilmemesi için tel gibi temizlik malzemeleri kullanmayınız. Düdüklü tencerelerdeki inatçı lekeler için 2 bardak suya yarım limon suyu ilave ederek 5 dakika basınçlı olarak kaynatırsanız lekelerin çıktığına şahit olabilirsiniz. Düdüklü tencerenin kapak kısmında plastik kısmın zarar görmemesi ve üzerinde ki yazıların silinmemesi için düdüklü tencerenizin kapağını bulaşık makinesinde yıkamayınız. Bakalit saplı Düdüklü tencere kapakları bulaşık makinesinde de yıkanabilir. Düdüklü Tencerenizin içinde basınç bitmemişse emniyet kilidi devreye girerek kapağın açılmasını engeller. Düdüklü tencerenin kapağını biraz bekleyip tekrar açmayı deneyiniz. Düdüklü Tencere bilindiği gibi soğumadan kapağı açılmaz. Soğuma yavaş olursa düdüklü tencerenin içinde vakum oluşabilir, pişirme ventilini buhar boşaltma ayarına tam getirip kapağı açmayı deneyiniz. Düdüklü tencerenin emniyet kilidi yukarı pozisyonda kalmış olabilir, plastik kapak üzerindeki delikten kürdana benzer bir çubukla emniyet pimini aşağı itiniz. Açmak için kapağı asla zorlamayınız.

 

SOFRAM STORE İLE ANINDA ALIŞ-VERİŞ

Sofram Store Shop  ile oturduğunuz yerden hiç zaman kaybetmeden anında alış-veriş yapabilirsiniz. Sofram Store Shop  ile ihtiyacınız olan ürünü marka, fiyat gibi konularda gerekli araştırma ve incelemeyi yaparak tercih ettiğiniz ürünü seçtikten sonra yine tercih ettiğiniz ödeme şekliyle anında satın alabilirsiniz.
Sofram Store’da ihtiyacınız olan ürünü kategori kısmından ya da arama bölümüne yazarak örneğin düdüklü tencere  şeklinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sofram Store
internet sitesinde yeni üye bölümünden istenilen bilgileri eksiksiz girdikten hemen sonra kolay bir şekilde üye olabilir ve tüm kampanya ve mutfak gereçleri ürünlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir