HUAWEİ MATE 10

Telefon dünyasına yeni ve hızlı giriş yapan huawei markası şuan çok iyi yere gelmiş durumdadır. Yaptıkları işlerle halen daha kendilerini kanıtlamaya devam etmektedirler. Son zamanlarda çıkardıkları amiral gemisi serileriyle dünyaya kendilerini ispat ettiler. Bu çin menşeili huawei marka telefonlar günden gün Pazar paylarını yükseltip herkesin aklına kazınmıştır.
HUAWEİ MATE 10 İNCELEMESİ,
Huawei Mate 10, ekran çözünürlüğü, kamerası, bataryası, hafızası ve işlemcisi ile sınıfındaki telefonlar arasında ön plana çıkmaktadır.
Huawei Mate 10 ‘ un ağırlığı 164 g olup zarif ve estetik bir tasarıma sahiptir. Özelikle kamera olarak üstün olan Huawei Mate 10 da hem önde ve hem arkada çifter kamera bulunmaktadır. Kamera özeliklerine gelmek gerekirse, ön kamera 13 mp + 2 mp olup ön kamerada potre modu mevcuttur. Arka kamera ise 16 mp + 2 mp olup 2x zoom ve potre modu bulunmaktadır. Günümüz telefonlarının en büyük sıkıntısı olan dahili hafıza sıkıntısı Huawei Mate 10 ‘u pek te etkilemiş gözükmüyor. 64 gb dahili hafızaya sahip olan Huawei Mate 10 artıralabilir hafıza ile ek olarak 128 gb kadar çıkabiliyor. Ekran olarak canlı ve parlak görünüme sahiptir. Lcd ekrana sahip olan Huawei Mate 10 1080 x 2160 piksel çözünürlüğü ve 16 milyon renk çözünürlüğü vardır. Hızlı ve çok işlem yapma seçeneği olan Huawei Mate 10 2.36 Ghz dört çekirdek artı 1.7 Ghz dört çekirdek 8 işlemcisi vardır. Yine günümüz telefonlarını büyük sıkıntısı bataryadır. Bir gün bile dayanmayan bataryalardan ne kadar çok bıktığımızı biliyoruz. Ama Huawei Mate 10 batarya olarak gene bir harika iş çıkarmış. 3240 mah Li-jon bataryası ile baya dikkat çekmiyor değil. Gün arasında prizin kenarında beklemekten kurtuluyoruz. Android 7.0 işletim sistemine sahip olan bu model telefon sıkıntısız bir biçimde sosyal medyada gezmek, video sitelerinde çok rahat ve yüksek çözünürlüklü videolar seyretmek, kaliteli bir ses ile telefonla görüşme yapmak ve yüksek çözünürlüklü ve canlı fotoğraf çekmek çok kolay ve mümkündür. Bunları hızlı ve rahat bir biçimde yapmak çok eğlenceli bir hale gelmektedir.
HUAWEİ MATE 10 NASIL TEMİN EDİLİR,
Huawei Mate 10 akıllı telefonuna sahip olmak için ince hesap adresini ziyeret edip kolay ve güneilir bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir