Online İç Giyim Web siteleri

Dış giyim kadar iç giyim de sağlık ve rahatlık açısından oldukça önemli bir konu. İçlerinde erkek ve kadın iç giyimin yanı sıra, mayo ve bikini ürünlerini de bulabileceğiniz bu haftaki e-ticaret şirketleri yazımızda İç Giyim Ürünleri Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik.

Anil.com.tr
1980 yılından beri sektörde bulunan Anıl’da zararlı maddelere karşı test edilmiş iç giyim ürünleri satışa sunuluyor. Siparişinizi verdikten sonra normal şartlar altında 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilmekte. 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmıyorken, 50 TL altı siparişlerde sabit kargo ücreti 3 TL olarak belirlenmiş.

Bayanicgiyimi.com
Kayseri’de bulunan Bayan iç Giyimi’nde 100 TL ve üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmamasının yanı sıra, ödeme şekli olarak kapıda ödemeyi seçebilirsiniz. 100’e yakın markanın bulunduğu siteden, 09.00 – 19.00 saatleri arasında telefon ile de sipariş verebilirsiniz.

Camasirim.com
2009 yılından kurulan ve şık bir tasarıma sahip olan Çamaşırım’dan yapacağınız 75 TL üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmıyor. Kargo paketi, içeriği belli olmayacak şekilde sipariş departmanları tarafından hazırlanıyor. Sabit kargo ücreti ise 4,90 TL olarak belirlenmiş.

Corapicgiyim.com
4 yaşında olan ve İstanbul’da bulunan Çorap İç Giyim’den vereceğiniz tüm siparişler, içeriği gizlenmiş olarak 24 saat içinde kargoya veriliyor. Aynı zamanda 75 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti de alınmıyor. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile ödeme yapmak isteyen müşteriler için sipariş tutarına artı 7,5 TL hizmet bedeli ekleniyor. Kullanılmadığı takdirde satın aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Sitede ParaPuan kazanabildiğiniz gibi, tutarı 50 TL’yi geçen alışverişlerinizde bu puanları kullanabiliyorsunuz.

İcgiyimmerkezi.com
İstanbul’da bulunan İç Giyim Merkezi 1990 yılından beri ticari faaliyetini devam ettiriyor. 70 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmıyorken, 70 TL altında kalan siparişleriniz için Türkiye’nin her yerine sabit kargo bedeli 3,99 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca kurumsal anlaşmalar ile çalışanlarınıza özel indirimler sunuluyor.

İcgiyims.com
2007 yılından bu yana internet üzerinden satış yapan İç Giyim S’de kadın, erkek ve çocuk kategorileri bulunduğu gibi Outlet kategorisi de sitede yer almakta. Aldığınız tüm ürünleri 30 gün içerisinde herhangi bir neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz. Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargo şirketine teslim edilirken, geciken her gün için siparişinizin tutarının %1’i kadar indirim kuponu hediye ediliyor.

İçgiyimsarayi.com
Bursa’da bulunan İç Giyim Sarayı, 30 yılı aşkın bir süredir iç giyim sektöründe bulunuyor. Paketleriniz gizli paket seçeneği ile gönderiliyor ve şirketin telefonları üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. Aynı zamanda 69 TL ve üzeri siparişlerinizden ücret alınmamasıyla beraber Türkiye’nin her yerine kargo bedeli sabit 3,90 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca Türkiye’nin her yerine 1-2 gün içerisinde teslimat yapılıyor.

Modacamasir.com
2011 yılından kurulan Moda Çamaşır’da 5000’den fazla iç giyim ürünü bulunmakta. 75 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti talep edilmezken, paketleriniz gizli paket şeklinde gönderiliyor.

Onlineicgiyim.com
Ankara’da bulunan Online İç Giyim, ücretsiz kargo sınırını oldukça aşağı çekerek 10 TL ve üzeri siparişlerinizden ücret almıyor. Sitede tüm ürünlerde 6 taksit imkanı sunulurken, %100 orijinal ürün garantisi ve gizli paket güvencesi veriliyor. 2013 yılında kurulan şirketten alacağınız ürünler en geç 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğu kargo şirketine teslim ediliyor.

Penti.com
1950’li yıllardan beri sektörde bulunan Penti’den yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 5 TL. Aynı zamanda 50 TL ve üzeri siparişlerden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Bunun yanı sıra sitede şu sıralar %70 sezon sonu indirimleri bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir