Toptan Parmaklı Çorap Üreticileri mi Arıyorsunuz!

Kış ayları için üretilen parmaklı çorap modelleri daha çok kalın ve sıcak tutan yün kumaşlardan yapılıyor. Kış modelleri aynı zamanda daha uzun oluyor. Yaz aylarında ise ince pamuklu kumaşlar kullanılıyor ve bilek boyu daha kısa oluyor. Kumaşlarda her renk ve renklerin her tonu kullanılırken, rengârenk desenler, ekoseler, çizgiler de yer alıyor. Bu arada firmalar ve kurumlar özel günler için promosyon ve reklam amaçlı müşterilerine parmaklı çorap hediye edebiliyor. Firmamız özel baskılı parmaklı çorap modelleri ile de sektörün en iyilerinden biridir. Parmaklı çorap hediye etmek toplumun her kesiminde giderek yaygınlaşan bir gelenek haline geldi. Mevlitlerde misafirlere çorap dağıtılıyor, yılbaşı, bayram gibi özel günlerde firmalar çalışanlarına ve müşterilerine çorap hediye ediyor. Bütün bunlar toptan parmaklı çorap taleplerini en üst seviyeye çıkarıyor. Tümhan tekstil olarak müşterilerimize model ve fiyat olarak zengin ürün seçeneği sunuyoruz.

Tümhan Tekstil olarak yurt içinde birçok ünlü markaya şal üretimi yapıyoruz. Ayrıca yurt dışına da toptan parmaklı çorap ithalatı yapıyoruz. Üretim tesislerimizi yeni teknolojilerle geliştirdik ve üretim kapasitemizi de arttırdık. Bu nedenle yurt içi ve yurt dışı şal taleplerini rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Tasarım, üretim ve kalite kontrol bölümlerinden oluşan modern üretim tesislerimizde kaliteli ve kusursuz üretim yapılıyor.

Modellerimizi görmek için Tümhan Tekstil sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yüzlerce farklı modeli inceleyebilir ve beğendiğiniz modelde dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Mevcut modeller dışında yeni bir model istiyorsanız tasarımcılarımız size yepyeni modeller hazırlamaktadır. Dilediğiniz logo ve yazı basılarak özel taleplerinizi yerine getiriyoruz. Piyasada farklı fiyat seçenekleriyle şallar bulunuyor. Sitemizde yer alan toptan parmaklı çorap fiyatları birim fiyatlarıdır. Sipariş adedi yükseldikçe şal fiyatları da düşmektedir. Ancak fiyatlar sadece sipariş adedine göre belirlenmez. Çorabın kumaşı, ebatları, modeli, baskı olup olmadığı da fiyat belirlemede etkili olmaktadır. Firmamızın hedefi kaliteli ve modern şalları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktır. Sipariş vermeden önce bizimle görüşebilir ve şal modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız teslimat konusunda da verdiği sözü tutar ve siparişleri verdiği tarihte size teslim eder. Toptan parmaklı çorap ihtiyacınız için en güvenilir adres firmamızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir