Kır Düğünü Elbiseleri

 

Kır düğünleri son dönemde bir hayli popüler olan ve özellikle bahar ve yaz aylarında yapılan düğünlerdir. Kumsalda, ya da bahçede yapılan kır düğünleri hem düğün teması olarak hem de davetlilerin giyimi açısından bohem izler taşır. Genellikle açık tonların hakim olduğu ve bolca çiçek kullanılan bu düğünlere giderken giyeceğiniz elbise modeli de çok önemlidir. İşte bir salon düğününe giderken giyilecek elbiseleri giymemeniz gereken kır düğünü için seçebileceğiniz elbise modelleri..

Beyaz şık bir elbise ve çiçeklerden taç takan gelini hem sönük bırakmayacak hem de davetliler arasında en şık kişi olmanızı sağlayacak elbise seçimi için ince eleyip sık dokumalısınız. Kır düğünleri genel olarak soft bir havaya sahip olduğu için pudra tonlarındaki elbiselerden seçebilirsiniz.
Bir kır düğününe davetli olarak katılırken giyebileceğiniz en iyi elbise modeli uzun elbise modelleri arasından seçilmelidir. Bohem bir havaya sahip uzun elbise modelleri bir kemerle desteklendiğinde ortaya harika bir görünüm çıkar. Dantel elbise modelleri de kır düğünleri için ideal olabilir. Mint yeşili, pudra pembesi, bebe mavisi ya da açık sarı renklerine sahip uzun elbiseler sizi son derece şık gösterebilir.
Uzun elbise giymek istemeyenler kısa elbise modelleri arasından da seçim yapabilirler. Çiçekli bir bahçeye uyum sağlayacak çiçek desenli elbise giyebilir ya da aksesuarlarınızı çiçek temalı seçebilirsiniz. Bohem stil 70’lerden gelen bir trend olduğu için o dönemin elbiselerine benzeyen mini ve kolları uzun elbiseler tercih edebilirsiniz.

Dantelin yanı sıra örgü elbise modelleri de kır düğünleri için harika bir görünüm yaratabilir. Salaş bir topuz ve dolgu topuk ayakkabı ile uyum sağlayacak omzu düşük elbise modelleri davetliler arasında en stil sahibi kişi gibi görünmenizi sağlayabilir. Uzun elbise tercihiniz vücudunuza yapışan formda değil de salaş ve dökümlü modellerden olursa bir kır düğünü için çok daha ideal bir görünüme kavuşmuş olursunuz. Nude tonlarındaki elbise modellerinin yanı sıra gri, taba ya da siyah gibi renklerde elbiseler de tercih edebilirsiniz. Geometrik desenli elbiseler de bohem stil için son derece uygun bir seçim olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir