Kış Modası ve Trendleri

Sonbahar mevsiminin bitmesi ile birlikte kış mevsimi kendini göstermeye başladı. Güzelliğine önem veren ve moda takipçisi bayanlar ise şimdiden 2013 kış modasını merak etmeye başladılar. Dünyaca ünlü markaların ve tasarımcıların hazırlamış olduğu birbirinden renkli ve canlı desenler şimdiden vitrinleri süslemeye başladı. Mağazaların vitrinleri ise 2014 kış modası hakkında bizlere küçük ipuçları veriyor.

Yüzyıllardır modasını kaybetmeyen pelerin, bu kış sezonunda da modern çizgileri ile ön plana çıkıyor. Triko, kaşe, kürk veya deri kumaş malzemelerden hazırlanan pelerinler ister uzun ister kısa istersenizde yarasa kol modelleri ile bayanların beğenisine sunulmaya şimdiden başlandı. Pançolarda oldukça modern tarzı ile sezonun dikkat çekici giysilerinden olacak. Gündelik yaşam için oldukça rahat bir tercih olacak olan pançoları hem iş için hem de özel etkinlerinizde kullanabilirsiniz. Fakat gündelik kullanım için daha çok örgülü ve klasik pançoları ve yün veya kaşmir kumaşları tercih etmenizi önerebiliriz. Ünlü markaların hazırlamış olduğu pelerin modelleri ve panço modellerine göz atabilirsiniz.

Kış bayan pantolon modasında ise dar jeanlar yerini bol pantolonlara bırakıyor. Özellikle jeanlarde ispanyol paçalar ön plana çıkıyor. Rahat pantolonlardaki sıradışı çizgiler ise moda takipçisi bayanların favorisi diyebiliriz.

Buz gibi soğuklardan korunmak ve aynı zamanda sağlımızı riske atmamak için vazgeçilmez olan kazaklar her zamanki gibi bu yılda kalın ve rahat olacak. Özellikle geniş kesim örgülü kazak modellerini vitrinlerde şimdiden görmeye başlayacağız. Birbirinden farklı desenlerde ve renklerde olan kazaklara bayılacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir